Sprzedam spółki z 2 miesięcznym stażem

W ramach działalności naszej firmy sprzedam spółki z 2 miesięcznym stażem. Są to jednostki w pełni przygotowane do poprowadzenia pod sobą dowolnej działalności gospodarczej, a więc zarejestrowane we wszystkich wymaganych instytucjach, co potwierdzają numery NIP, KRS, REGON oraz podatnika VAT. Ponadto posiadają też komplet dokumentów oraz kapitał zakładowy.

Dodatkowym atutem oferowanych przeze mnie podmiotów jest staż, który znacznie podnosi ich wiarygodność w otoczeniu rynkowym.
Sprzedam spółki z 2 miesięcznym stażem nie oznacza, iż oferuje spółki używane. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak istotne zagadnienie stanowi dla Państwa bezpieczeństwo, dlatego pragnę zapewnić iż spółki naszej firmy nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, a czas przez który istnieją na rynku ma wyłącznie podnieść ich wartość oraz pozwolić jej przyszłym właścicielom szybko i pewnie rozpocząć aktywność biznesową.
Serdecznie zachęcam Państwa do współpracy z naszym przedsiębiorstwem. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy szczegółowo omówią każde zagadnienie.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.