Oferta rejestracji spółki z o.o. z udziałem spółki zagranicznej

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jednym z najbezpieczniejszych podmiotów na rynku. Rejestracja spółki z o.o. sprawia, że wspólnicy nie muszą obawiać się o swój prywatny majątek. Odpowiedzialność za zobowiązania spoczywa w pełni na spółce.

Spółka z o.o. może zostać założona w S24, czyli w sposób elektroniczny. Wybór tego rozwiązania sprawia, że podmiot uzyskuje wpis do rejestru przedsiębiorców już po 24h (warunkiem jest poprawne złożenie wszystkich wniosków, więc zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy).

Nasze biuro oferuje również pomoc w zakresie założenia spółki z o.o. z udziałem spółki LTD.

Oferta rejestracji spółki z o.o. z udziałem spółki zagranicznej skierowana jest do osób, które chcą zoptymalizować koszty prowadzenia działalności oraz uprościć procedury.

Decydując się na założenie spółki z o.o. z udziałem zagranicznego podmiotu należy przygotować:
– dane na temat zagranicznego podmiotu;
– przetłumaczone dokumenty rejestracyjne spółki oraz informacje na temat uprawnień do reprezentacji podmiotu przez tłumacza przysięgłego;

 


 

Oferta rejestracji spółki z o.o. z udziałem spółki zagranicznej

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.) z udziałem spółki zagranicznej. Nasz doświadczony zespół prawników i doradców podatkowych pomoże w przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych formalności, w tym opracowaniu dokumentacji, uzyskaniu wymaganych zezwoleń i rejestracji w odpowiednich instytucjach. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu rejestracji, aby zapewnić pełne zgodność z obowiązującym prawem i maksymalną ochronę interesów naszych klientów.

 

 

 

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.