Spółka z o.o. z udziałem spółki LTD rejestracja

Dlaczego tak wielu przedsiębiorców decyduje się na rejestrację spółki z o.o.? Ogromnym czynnikiem wpływającym na popularność spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest brak ryzyka wpływającego na prywatny majątek wspólników. Odpowiadają oni wyłącznie w sposób ograniczony, więc nie muszą obawiać się o swój prywatny majątek.

Do zalet spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zaliczamy również:
– możliwość ominięcia obowiązku opłacania ZUS,
– większe możliwości kredytowania,
– większa wiarygodność podmiotu na rynku,
– wzbudza zaufanie kontrahentów oraz inwestorów.

Nasze biuro oferuje również usługę ?spółka z o.o. z udziałem spółki LTD rejestracja?. Z dnia na dzień zwiększa się grupa osób zainteresowanych założeniem polskiej spółki z o.o., której udziałowcem jest zagraniczny podmiot.

Ten rodzaj rejestracji zobowiązuje do:
– przygotowania odpowiednich danych na temat zagranicznego podmiotu;
– przetłumaczenia dokumentów rejestracyjnych spółki oraz informacji na temat uprawnień do reprezentacji podmiotu przez tłumacza przysięgłego;


Rejestracja spółki z o.o. z udziałem LTD

Oferujemy kompleksową rejestrację spółki z o.o. z udziałem spółki zagranicznej, w tym pomoc w wyborze najlepszej formy prawnej, sporządzenie umowy i dokumentacji, reprezentację przed organami rejestracyjnymi oraz doradztwo w kwestiach podatkowych i prawnych. Dzięki naszym usługom proces rejestracji przebiegnie sprawnie i bezproblemowo, a nowo powstała spółka z o.o. będzie gotowa do rozpoczęcia działalności gospodarczej w Polsce.

 

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.