Rejestracja spółek 2017

Rejestracja spółek 2017 to pojęcie, które z pewnością zainteresuje osoby planujące założenie spółki w przyszłym roku. Dlaczego jednak odkładają oni realizację tego celu na przyszły rok? Może lepiej zdecydować się na otworzenie firmy jeszcze w tym roku?

W roku 2017 mają zostać wprowadzone istotne zmiany, które mogą znacznie utrudnić rejestrację spółki. Z czego wynikają zmiany? Coraz częściej słyszy się o oszustwach podatkowych, a celem zmian jest ich ograniczenie. Chodzi tutaj głównie o nadawanie VAT-u spółkom. Od przyszłego roku przedsiębiorcy chcący go otrzymać mogą spotkać się z odmową. Samodzielna rejestracja podmiotu może okazać się niemożliwa, z tego powodu lepiej zdecydować się na pomoc ekspertów i założyć firmę jak najszybciej.

Dodatkowo ma zostać wprowadzona kaucja rejestracyjna, której wpłacenie będzie warunkiem dokonania rejestracji jako podatnika VAT.

Jeżeli chcą Państwo założyć spółkę to zapraszamy do kontaktu. Przygotowaliśmy ofertę, w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy kompleksową pomoc dla przedsiębiorców. Wiedza oraz doświadczenie pomagają nam świadczyć profesjonalne usługi.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.