Założenie spółki z o.o. w 2017

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszą się dużą popularnością wśród polskich przedsiębiorców. Założenie spółki z o.o. w 2017 roku to idealny moment dla tych, którzy nie zdecydowali się na ten krok wcześniej.

Niestety od początku przyszłego roku obowiązywać będą nowe zaostrzone przepisy dotyczące rejestracji spółki jako podatnika VAT. Wprowadzenie nowych przepisów będzie miało na celu zmniejszenie ilości oszustw podatkowych. Jednak dla wielu przedsiębiorców planowane zmiany będą uciążliwe. Najprawdopodobniej prowadzona zostanie kaucja rejestracyjna, którą wpłacić będą musiały jednostki, co do których istnieje ryzyko występowania zaległości podatkowych. Założenie spółki z o.o. będzie się wiązało z koniecznością uiszczenia tej opłaty.

Samodzielna rejestracja spółki z o.o. może dla wielu okazać się zbyt skomplikowana, dlatego zachęcamy do korzystania z naszej oferty obejmującej kompleksowe przeprowadzenie rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zajmujemy się zakładaniem podmiotów gospodarczych przez internet lub tradycyjnie dopełniając w imieniu przedsiębiorców wszystkich czynności. Sporządzamy umowę spółki, wypełniamy i składamy wszystkie formularze i wnioski lub zakładamy spółkę w 24 godziny w systemie online. Dodatkowo zgłaszamy spółkę do rejestru płatników VAT zapewniając klientom gwarancję, że ich wniosek zostanie pomyślnie rozpatrzony.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami w celu otrzymania szczegółowych informacji.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.