Sąd w poznaniu rejestracja spółki z o.o.

Rejestrację spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przedsiębiorca może przeprowadzić z pomocą wyspecjalizowanej firmy lub samodzielnie, sporządzając umowę spółki i składając wnioski (KRS W3,NIP 2, RG 1, ZUS ZPA, VAT R) zapewniające uzyskanie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego.

Z uwagi na złożoność procedury rejestracji oraz konieczność oczekiwania na rozpatrzenie przedłożonych wniosków, większość przedsiębiorców decyduje się na zlecenie przeprowadzenia rejestracji wyspecjalizowanej firmie. Jest to rozwiązanie, które pozwala ograniczyć udział przedsiębiorcy w całej procedurze oraz skrócić jej przebieg.

Zachęcamy do lektury innych wpisów:
Oferta rejestracji spółki
PRS rejestracja spółki

Firmy rejestrujące spółki zazwyczaj korzystają z systemu s24, dzięki któremu nie tylko ograniczają czas trwania rejestracji, ale i zmniejszają koszty jakie przedsiębiorca musi ponieść. Zakładanie spółki przez internet zwalnia z konieczności sporządzania umowy w formie aktu notarialnego, i co za tym idzie z opłaty notarialnej oraz obliguje do dokonania opłaty wniosku o wpis do KRS w wysokości 250 zł, której wysokość w przypadku tradycyjnej rejestracji wynosi aż 500 złotych.

Podczas gdy przeprowadzanie procedury w sposób tradycyjny trwa nawet 2-3 miesiące (w zależności od szybkości działania Sądu rejestrowego), zakładanie spółki online trwa 24 godziny.

Pomoc w rejestracji spółki S24

Więcej informacji na temat rejestracji spółki przez internet oraz naszej oferty związanej z przeprowadzaniem procedury zakładanie spółek z o.o., udzielą Państwu nasi konsultanci. Profesjonalna pomoc w zakresie rejestracji spółek w całej Polsce.

Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do współpracy.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.