Sprzedam spółkę 4 miesięczną

Coraz częściej przedsiębiorcy mający możliwość zakupu gotowej spółki wybierają tę opcję. Dzieje się tak dlatego, iż zakup firmy i formalności związane z nim trwają znacznie krócej od tradycyjnej rejestracji. Dla takich osób przeznaczone są ogłoszenia ?Sprzedam spółkę 4 miesięczną?. Oferowane firmy nie posiadają zobowiązań, gdyż nigdy nie prowadziły działalności, są idealnie czyste, co potwierdzone jest notarialnie.

Spółki z kilkumiesięcznym stażem są chętnie wybierane przez przedsiębiorców, którzy planują starania o kredyt na rozwój działalności. Staż spółki podwyższa zdolność kredytową przedsiębiorcy. Wiadomą rzeczą jest, że banki zwracają uwagę na długość działalności firmy.

Przedsiębiorcy korzystający z ogłoszeń typu ?Sprzedam spółkę 4 miesięczną? nie muszą martwić się dużą ilością formalności do załatwienia. Gotowe firmy nadane mają niezbędne numery, a ich zakup wiąże się z minimalna ilością dokumentów. Dodatkowym plusem zakupu jest szybkość transakcji. Trwa ona zależnie od rodzaju spółki nie więcej niż kilka dni.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.