Spółki z 4 miesięcznym stażem na sprzedaż.

Spółki z 4 miesięcznym stażem na sprzedaż są bardzo chętnie wybierane przez przedsiębiorców. Spowodowane jest to długością trwania transakcji. Zakup działalności trwa maksymalnie kilka dni natomiast tradycyjna rejestracja może potrwać nawet kilka tygodni. Gotowe spółki mają całkowicie czystą historię, nie posiadają żadnych zobowiązań finansowych co potwierdzone jest notarialnie. Spółki posiadają wszystkie niezbędne do ich prowadzenia numery. Przedsiębiorca nie musi martwić się wieloma formalnościami związanymi z zakładaniem firmy. Oszczędza on sporą ilość czasu, który może przeznaczyć na inne czynności związane z prowadzeniem biznesu.

Spółki z 4 miesięcznym stażem na sprzedaż cieszą się popularnością także wśród przedsiębiorców, którzy chcą starać się o kredyt na rozwój działalności. Staż spółki jest pozytywnie odbierany przez banki. Zwiększa on zdolność kredytową przedsiębiorcy.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem gotowej firmy zapraszamy do kontaktu. W naszej ofercie znajdują się spółki z kilkumiesięcznym stażem jak i te bez niego.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.