S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Co wybrać spółkę z o.o. czy jednoosobową działalność gospodarczą?

Wiele osób decydujących się na otworzenie własnej firmy często zastanawia się co wybrać spółkę z o.o. czy jednoosobową działalność gospodarczą.

Status prezesa jaki otrzymujemy po założeniu spółki dla wielu osób wydaje się być bardzo atrakcyjny i z tego powodu decydują się oni na poprowadzenie firmy właśnie w tej formie. Okazuje się jednak, że dla początkującego przedsiębiorcy znacznie atrakcyjniejsza może okazać się rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej. Po pierwsze, założenie takiego podmiotu trwa już zaledwie jeden dzień i jest całkowicie nieodpłatne. Do tego dochodzą bardzo korzystne formy opodatkowania, spośród których należy wybrać dla siebie najlepszą, a więc zasady ogólne, podatek liniowy oraz ryczałt ewidencjonowany. W przeciwieństwie do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością działalność taka nie jest również zmuszona do prowadzenia księgowości w formie pełnej, a ewidencję swoich zdarzeń gospodarczych może wykonywać za pomocą księgi przychodów i rozchodów.

Jeżeli dopiero rozpoczynają Państwo swoją przygodę z biznesem, uważam, że zastanawiając się co wybrać spółkę z o.o. czy jednoosobową działalność gospodarczą, zdecydowanie lepiej zdecydować się na pierwszą możliwość i cieszyć się świetnie funkcjonującą firmą.