S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Epodpis przy rejestracji spółki

Istnieje możliwość, że wprowadzone zostaną zmiany, które spowodują, że potrzebny będzie epodpis przy rejestracji spółki. Dla osób, które posiadają tego rodzaju podpis nie jest to duża zmiana. Jednak większość przedsiębiorców nie podpisuje się kwalifikowanym podpisem, więc będą oni zobowiązani do jego założenia.

Coraz więcej spraw załatwianych jest drogą elektroniczną. Dlaczego? Wiele spraw możemy załatwić szybciej oraz sprawniej. Ostatnio coraz popularniejsza staje się zdalna rejestracja spółki. Wielu przedsiębiorcom udało się już w ten sposób założyć własny biznes. Po wprowadzeniu planowanych przepisów liczba chcących zarejestrować spółkę online może się zmniejszyć. Głównym powodem tego jest fakt, że zobowiązują one przedsiębiorców do posługiwania się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem e-PUAP, których założenie związane jest z dodatkowymi kosztami.

Co zrobić, aby mogli Państwo uniknąć dodatkowych formalności związanych z rejestracją spółki? Warto zdecydować się na rejestrację spółki już teraz. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza pomoże zarejestrować Państwa spółkę w kilka dni. Dzięki doświadczeniu założymy Państwa firmę w bezpieczny sposób. Zapraszamy!