S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.

POMOC W REJESTRACJI FUNDACJI S24

Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć fundację online, w S24. Przeprowadzamy procedurę rejestracji fundacji w imieniu klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ, ABY POZNAĆ OFERTĘ: 12 376 71 64


Rejestracja spółek 2017

Rejestracja spółek 2017 to pojęcie, które z pewnością zainteresuje osoby planujące założenie spółki w przyszłym roku. Dlaczego jednak odkładają oni realizację tego celu na przyszły rok? Może lepiej zdecydować się na otworzenie firmy jeszcze w tym roku?

W roku 2017 mają zostać wprowadzone istotne zmiany, które mogą znacznie utrudnić rejestrację spółki. Z czego wynikają zmiany? Coraz częściej słyszy się o oszustwach podatkowych, a celem zmian jest ich ograniczenie. Chodzi tutaj głównie o nadawanie VAT-u spółkom. Od przyszłego roku przedsiębiorcy chcący go otrzymać mogą spotkać się z odmową. Samodzielna rejestracja podmiotu może okazać się niemożliwa, z tego powodu lepiej zdecydować się na pomoc ekspertów i założyć firmę jak najszybciej.

Dodatkowo ma zostać wprowadzona kaucja rejestracyjna, której wpłacenie będzie warunkiem dokonania rejestracji jako podatnika VAT.

Jeżeli chcą Państwo założyć spółkę to zapraszamy do kontaktu. Przygotowaliśmy ofertę, w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy kompleksową pomoc dla przedsiębiorców. Wiedza oraz doświadczenie pomagają nam świadczyć profesjonalne usługi.