S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Sprzedam spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to korzystna forma prowadzenia działalności dla początkującego przedsiębiorcy. Rejestracja takiej firmy to proces, który może trochę potrwać - kilka, a w ekstremalnych przypadkach nawet kilkanaście tygodni.

Często można spotkać się z ogłoszeniami brzmiącymi np.: ?sprzedam spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie?. O co w nich właściwie chodzi?

Długi czas oczekiwania na rejestrację spółki bywa uciążliwy dla osób, które chcą jak najszybciej rozpocząć działalność. Odpowiedzią na ich potrzeby są oferty firm, które sprzedają gotowe spółki.

Spółki na sprzedaż są najpierw zakładane, a następnie przechodzą w ręce przedsiębiorcy, który dzięki temu może wystartować z biznesem prawie natychmiast. Zazwyczaj oferowane spółki nie posiadają historii, czyli nie wiążą ich żadne umowy, nie zatrudniają pracowników itp. Jednocześnie mogą mieć staż - funkcjonują od kilku miesięcy i przez ten czas ich założyciel opłaca wszelkie podatki, związane z istnieniem spółki.

Jeśli klient takiej firmy pragnie zostać właścicielem gotowej spółki, to może nabyć ją na podstawie zwykłej umowy kupna-sprzedaży podpisanej u notariusza. Cała procedura kupna spółki z o.o. trwa zazwyczaj 1-2 dni, zatem takie rozwiązanie jest zdecydowanie szybsze, niż tradycyjna rejestracja działalności.

Jeśli trafią Państwo na ofertę taką jak np. ?sprzedam spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie? to nie będzie to już dla Państwa żadną zagadką. Świadomość tego, że istnieje taki sposób założenia firmy, na pewno pomoże podjąć najlepszą decyzję przy rozpoczynaniu działalności.