S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Zakup 12 miesięcznej spółki z o.o.

Wielu przyszłych przedsiębiorców zastanawia się nad fenomenem gotowej spółki stażowej. Dlaczego zakup 12 miesięcznej spółki z o.o. staje się tak bardzo popularny? Czym gotowa spółka różni się o rejestracji spółki?

Gotowa spółka z o.o. to nic innego jak w pełni przygotowany podmiot do prowadzenia firmy. Przedsiębiorca nie musi biegać po urzędach, ponieważ wszystkie sprawy zostały już załatwione. Daje to więc ogromną oszczędność czasu. Spółka posiada numery NIP, REGON oraz wpis do KRS. Nabywca spółki wiele zyskuje, szczególnie jeżeli jest to spółka stażowa. Spółka „funkcjonuje” na rynku już od dawna, a więc wzbudza większe zaufanie wśród podmiotów zewnętrznych. Do wielka korzyść szczególnie dla przedsiębiorców dopiero zaczynających swoją przygodę z własną firma. Warto pamiętać o tym, że im szybciej spółka się rozwija tym szybciej może osiągnąć sukces.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą jaką jest zakup 12 miesięcznej spółki z o.o. to zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że spółka nie posiada zadłużeń, nie zawierała żadnych umów oraz nie zatrudniała pracowników. Podjęcie współpracy z naszym biurem z pewnością okaże się właściwym rozwiązaniem.