S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Założenie spółki z o.o. w nowym ładzie

Część z przedsiębiorców, którzy od nowego roku planowali rozpocząć prowadzenie własnej firmy, zastanawia się czy założenie spółki z o.o. w Nowym Ładzie będzie dobrym pomysłem i najbardziej korzystnym rozwiązaniem?

Z uwagi na zmiany jakie mają obowiązywać od stycznia 2022 roku część z przedsiębiorców, która jeszcze niedawno chciała założyć jednoosobową działalność gospodarczą, zdecydowała się szukać alternatywnej formy prawnej. Na szczęście założenie spółki z o.o. w Nowym Ładzie nadal będzie dobrą opcją, a spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pozostanie najbardziej korzystną formą prowadzenia działalności. Zmiana, która dotyczyła sp. z o.o., i której najbardziej obawiali się właściciele, okazała się łatwa do obejścia. Doradcy podatkowi szybko znaleźli przepis, dzięki któremu ominie się obowiązek odprowadzania 9% składki zdrowotnej z tytułu wynagrodzenia członków zarządu działających na mocy powołania (czyli większości członków zarządu polskich spółek z o.o.).

Dzięki spółce z o.o. przedsiębiorcy nawet w Nowym Ładzie zapłacą CIT w wysokości 9% oraz zyskają możliwość ominięcia konieczności odprowadzania składek ZUS.