S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Zmiany w KSH

W 2017 roku przedsiębiorców czeka sporo zmian w Kodeksie Spółek Handlowych. Szczególną uwagę powinni na nie zwrócić przedsiębiorcy, których interesuje rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością za pomocą Internetu - na platformie S24.

Zmiany w KSH przewidują zastąpienie zwykłego e-podpisu na kwalifikowany podpis elektroniczny lub podpis ePUAP w przypadku rejestracji spółki online. Zmiana ta będzie miała za zadanie wyeliminować przypadki, w których wykorzystywane są dane osobowe jednostek przez osoby nieuprawnione.

Zmiany w KSH dotyczą również rejestru przedsiębiorców, znajdującym się w Krajowym Rejestrze Sądowym. Obieg dokumentów w tym rejestrze będzie funkcjonować wyłącznie elektronicznie. Wszystkie wnioski o wpisy i zmianę danych będą musiały zostać złożone droga elektroniczną.

W rządzie rozpatrywany jest także projekt dotyczący reformy struktury majątkowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Dotyczy on przede wszystkim obniżenia minimalnego kapitału zakładowego oraz wprowadzenia nowych rozwiązań dotyczących ochrony wierzycieli spółki.