Zmiany w procedurze rejestracji spółki s24

W Polsce przedsiębiorcy, którzy chcą zarejestrować działalność gospodarczą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością mają do wyboru tradycyjną rejestrację oraz założenie spółki przez Internet w trybie S24. Platforma ta została udostępniona przez Ministerstwo Sprawiedliwości w 2012 roku i jest znacznym ułatwieniem dla osób chcących założyć firmę w szybkim czasie.

W trybie S24 spółka zostaje założona w 24 godziny. Osoby, które planują zarejestrować spółkę z o.o. online powinny zrobić to jak najszybciej. Planowane są zmiany w procedurze rejestracji spółki S24. E-podpis, który wystarczył, aby założyć firmę ma zostać zastąpiony podpisem ePUAP lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Zmiany w procedurze rejestracji spółki S24 podyktowane są zdarzającymi się przypadkami wykorzystywania danych osobowych do założenia spółki przez osoby do tego nieuprawnione. Zajmujemy się zakładaniem spółek dla przedsiębiorców. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu!

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.