Zmiany w procedurze zakładania spółki w S24

Czy planowane zmiany w procedurze zakładania spółki w S24 utrudnią zakładanie firmy? Będą to zmiany, które istotnie wpłyną na zdalną rejestrację spółki? Dla osób, które nie posiadają kwalifikowanego podpisu elektronicznego z pewnością zmiany mogą przynieść zarówno dodatkowe koszty, jak i obowiązki.

W tym roku mogą zostać wprowadzone nowe przepisy, które będą obligować przedsiębiorców podejmujących się założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością do posługiwania się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem e-PUAP. Obecnie ten projekt jest na etapie rządowego procesu legislacyjnego, jednak warto przygotować się na to, że zmiany mogą zacząć obowiązywać. Założenia tego epodpisu jest kosztowne oraz czasochłonne. Czy warto czekać z rejestracją spółki?

Bezpiecznym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na założenie własnej firmy już teraz. Nie ma co ryzykować, że zmiany w procedurze zakładania spółki w S24 zniechęcą Państwa do rozpoczęcia prowadzenia własnego biznesu. Zachęcamy do powierzenia całego procesu rejestracji w nasze ręce. Dopełnimy wszystkich formalności, aby mogli Państwo prowadzić firmę w kilka dni. Zapraszamy!

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.