S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Zmiany w procedurze zakładania spółki w S24

Czy planowane zmiany w procedurze zakładania spółki w S24 utrudnią zakładanie firmy? Będą to zmiany, które istotnie wpłyną na zdalną rejestrację spółki? Dla osób, które nie posiadają kwalifikowanego podpisu elektronicznego z pewnością zmiany mogą przynieść zarówno dodatkowe koszty, jak i obowiązki.

W tym roku mogą zostać wprowadzone nowe przepisy, które będą obligować przedsiębiorców podejmujących się założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością do posługiwania się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem e-PUAP. Obecnie ten projekt jest na etapie rządowego procesu legislacyjnego, jednak warto przygotować się na to, że zmiany mogą zacząć obowiązywać. Założenia tego epodpisu jest kosztowne oraz czasochłonne. Czy warto czekać z rejestracją spółki?

Bezpiecznym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na założenie własnej firmy już teraz. Nie ma co ryzykować, że zmiany w procedurze zakładania spółki w S24 zniechęcą Państwa do rozpoczęcia prowadzenia własnego biznesu. Zachęcamy do powierzenia całego procesu rejestracji w nasze ręce. Dopełnimy wszystkich formalności, aby mogli Państwo prowadzić firmę w kilka dni. Zapraszamy!