Jak zmienić adres w S24?

Zmiana adresu spółki to jednak z najczęściej zgłaszanym zmian w KRS. Bez względu na przyczynę zmiany adresu można dokonać w każdym momencie, gdy jest taka potrzeba. Wyjaśnimy czym jest siedziba i adres spółki oraz jak zmienić adres w s24.

Adres i siedziba spółki
Rejestrując spółkę w KRS określa się jej siedzibę i adres siedziby ? warto pamiętać, iż są to dwie odrębne kwestie jednak niejako związane ze sobą. Siedzibą firmy nazywane jest miasto bądź miejscowość w której ma ona swój adres biura inaczej zwany adres siedziby.
Spółka może zmienić lokal swojego biura na inny np. większy w tym samym mieście i wówczas musi ona zaktualizować wyłącznie swój adres siedziby. Jeśli wraz ze zmianą biura zmieniałaby się całkowicie lokalizacja firmy do innego miasta wówczas konieczna jest aktualizacja siedziby i adresu siedziby spółki. Zmiana ta związana jest z koniecznością zmiany umowy spółki.

Zachęcamy do lektury innych wpisów:
Adres do e-doręczeń
Rejestracja spółki z s24
Zmiana w umowie spółki

Jak zmienić adres w S24?

Zmiana adresu poprzez s24 możliwa jest wyłącznie dla spółek, które były w nim zakładane oraz nie wykonywały nigdy zmiany za pomocą portalu PRS (zmian w formie tradycyjnej). W systemie można skorzystać z gotowych wzorów dokumentów, a podpis na nich złożyć za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub ewentualnie poprzez epuap.

Potrzebujesz zmienić adres swojej firmy w Systemie S24? Oferujemy usługę profesjonalnego wsparcia w procesie zmiany adresu w S24. Niezależnie od powodu zmiany adresu, zapewniamy Ci szybką i efektywną obsługę.

Nasi doświadczeni eksperci zajmą się wszystkimi niezbędnymi formalnościami i procedurami, abyś mógł dokonać zmiany adresu w S24 bez stresu i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zadbamy o przygotowanie i złożenie odpowiednich dokumentów oraz będziemy śledzić postępy procesu w Twoim imieniu.

Jeśli zastanawiacie się Państwo, jak zmienić adres w s24 zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Zlecenie tej czynności specjalistom daje gwarancję szybkiego i bezproblemowego przeprowadzenia procesu zmian w KRS. Oferujemy darmową wstępną konsultację.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.