Rejestracją spółki z o.o. opłata 2023

Spółka z o.o. przyciąga przedsiębiorców między innymi tym, że można ją założyć szybko i tanio.

Procedura może zostać zamknięta nawet w 24h, koszt natomiast może nie przekroczyć 1000 zł.
Dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z prowadzeniem własnego biznesu, zarówno optymalizacja czasu, jak i kosztów, z całą pewnością są priorytetami.

Rejestracją spółki z o.o. opłata 2023

W nadchodzącym roku opłaty związane z założeniem własnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nie ulegną zmianie. Obowiązkowe opłaty wynikające z samego złożenia wniosku będą wynosiły 250 zł lub 500 zł, w zależności od tego czy podmiot będzie posiadał umowę w formie aktu notarialnego, czy też wygenerowaną na bazie gotowego wzorca. Dodatkowo, należało będzie uiścić opłatę w wysokości 100 zł, za ogłoszenie wpisu w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Koszty, jakie mogą natomiast ulec zmianie to wynagrodzenie notariusza, prawnika czy firmy oferującej pomoc w przeprowadzeniu procedury. Z uwagi na inflację oraz wzrost cen chociażby energii, wiele kancelarii będzie zmuszona podnieść koszty współpracy. Niemniej jednak nadal warto będzie skorzystać z ich usług, ze względu na możliwość szybkiego dopełnienia formalności,z gwarancja braku błędów w dokumentacji i wniosku.

Zachęcamy do lektury innych wpisów:

Ile trwa rejestracja spółki w KRS
Tekst jednolity umowy spółki z o.o.
Wirtualne biuro Kraków dla spółki z o.o

Rejestracją spółki z o.o. 2023 oferta

Nasza firma nie zamierza podnosić cen. W 2023 roku założą z nami Państwo spółkę z o.o. a korzystnej cenie. Zapewniamy dopełnienie wszystkich obowiązków, sporządzenie kompletnej dokumentacji oraz wsparcie na każdym etapie przeprowadzania procedury.

 

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.