S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.

POMOC W REJESTRACJI FUNDACJI ONLINE

Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć fundację online. Przeprowadzamy procedurę rejestracji fundacji w imieniu klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ, ABY POZNAĆ OFERTĘ: 12 376 71 64


Adresy zarządu spółki dla sądu jak zaktualizować w KRS

Krajowy Rejestr Sądowy a dokładniej Rejestr Przedsiębiorców jest zbiorem informacji o spółkach i ich organach. Dane zawarte w KRS muszą być zawsze aktualne, gdyż stanowią bazę dla wielu innych podmiotów, kontrahentów czy urzędów ? dane są jawne, każdy ma dostęp do nich przez internet. Adresy zarządu spółki dla sądu jak zaktualizować w KRS to częste pytanie w naszej skrzynce odbiorczej, postaramy się wyjaśnić ten temat.

Adresy zarządu spółki dla sądu jak zaktualizować w KRS

Spółka ma obowiązek aktualizowania adresów zarządu w KRS, gdy tylko one się zmienią. Mowa tutaj o adresach do korespondencji. KRS musi posiadać adres każdego z członków zarządu, aby w razie konieczności móc wysłać do niego list, pismo czy wezwanie dotyczące spółki.
Adres zamieszkania a adres korespondencyjny członka zarządu zazwyczaj są tożsame, jednak członek może podać całkiem inny adres do korespondencji np. adres spółki lub adres wynajmowanej skrzynki pocztowej. Nieodebrana korespondencja z Sądu jest równoznaczna z prawidłowym doręczeniem i to na adresacie ciąży obowiązek dostosowania się do rozporządzeń sądu.


Zachęcamy do lektury innych wpisów:
Koszt rejestracji spółki
Spółka w s24
Zmiana w umowie spółki

Jak zmienić adres członka zarządu w KRS?

Konieczne jest sporządzenie pisma przewodniego o zmianie adresu do doręczeń oraz oświadczenie członka zarządu o nowym adresie korespondencyjnym. Zgłoszenie samej zmiany adresu jest zwolnione z opłat sądowych.
Jeśli ze zmianą adresu członka zarządu dokonywane były również inne zmiany wówczas zgłoszenia do KRS dokonuje się na wniosku o wpis zmian i uiszcza opłatę sądową.

Pomoc w zmianie adresu zarządu w KRS

Oferujemy pomoc w aktualizacji adresów zarządu w Krajowym Rejestrze Sądowym. Zajmujemy się formalnościami i przeprowadzamy cały proces zmian.Skontaktuj się z nami już teraz!


Telefon: +12 376 71 64

e-mail: s24@s24.org.pl