S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Jak zmienić adres w S24?

Zmiana adresu spółki to jednak z najczęściej zgłaszanym zmian w KRS. Bez względu na przyczynę zmiany adresu można dokonać w każdym momencie, gdy jest taka potrzeba. Wyjaśnimy czym jest siedziba i adres spółki oraz jak zmienić adres w s24.

Adres i siedziba spółki
Rejestrując spółkę w KRS określa się jej siedzibę i adres siedziby ? warto pamiętać, iż są to dwie odrębne kwestie jednak niejako związane ze sobą. Siedzibą firmy nazywane jest miasto bądź miejscowość w której ma ona swój adres biura inaczej zwany adres siedziby.
Spółka może zmienić lokal swojego biura na inny np. większy w tym samym mieście i wówczas musi ona zaktualizować wyłącznie swój adres siedziby. Jeśli wraz ze zmianą biura zmieniałaby się całkowicie lokalizacja firmy do innego miasta wówczas konieczna jest aktualizacja siedziby i adresu siedziby spółki. Zmiana ta związana jest z koniecznością zmiany umowy spółki.


Zachęcamy do lektury innych wpisów:
Adres do e-doręczeń
Rejestracja spółki z s24
Zmiana w umowie spółki

Jak zmienić adres w S24?

Zmiana adresu poprzez s24 możliwa jest wyłącznie dla spółek, które były w nim zakładane oraz nie wykonywały nigdy zmiany za pomocą portalu PRS (zmian w formie tradycyjnej). W systemie można skorzystać z gotowych wzorów dokumentów, a podpis na nich złożyć za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub ewentualnie poprzez epuap.

Jeśli zastanawiacie się Państwo, jak zmienić adres w s24 zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Zlecenie tej czynności specjalistom daje gwarancję szybkiego i bezproblemowego przeprowadzenia procesu zmian w KRS. Oferujemy darmową wstępną konsultację.Skontaktuj się z nami już teraz!


Telefon: +12 376 71 64

e-mail: s24@s24.org.pl