S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Sporządzenie tekstu jednolitego spółki

Tekst jednolity umowy spółki sporządzany jest po każdej zmianie umowy spółki. Zmiana w umowie spółki dotyczyć może zmiany zapisów, dodania nowych paragrafów lub wykreślenia uregulowań. Bez względu na sam rodzaj zmian czy ich ilość konieczne jest sporządzenie tekstu jednolitego spółki oraz innych dokumentów aktualizacyjnych oraz załączników do KRS.

Tekst jednolity umowy spółki jest dokumentem obowiązkowym, jaki musi zostać złożony do KRS zgłaszając zmianę wpisu. Tekst ten zawiera nowe brzmienie umowy spółki. Tworzony jest on na podstawie aktu notarialnego oraz starej umowy spółki w zwykłej formie pisemnej. Najwygodniej jest, jeśli spółka posiada swoją umowę w wersji edytowalnej, wówczas naniesienie zmian z aktu nie trwa zbyt długo.
Bardzo ważne jest, iż w nowym tekście jednolitym umowy spółki nie można dodawać swoich zapisów czy poprawiać ewentualne błędy stylistyczne itp. Tekst jednolity spółki powinien zawierać sformułowanie określające dane sporządzenia.


Zachęcamy do lektury innych wpisów:
Zmiana zarządu w KRS
Zmiana adresu w KRS
Zmiana w umowie spółki

Sporządzenie tekstu jednolitego spółki

Napisanie tekstu jednolitego jest najczęściej zadaniem zarządu spółki, jednak wielokrotnie zdarza się ze zlecają oni jego sporządzenie zewnętrznej firmie specjalizującej się w dokonywaniu zmian w KRS. Jednolity tekst powinien zostać podpisany przez cały zarząd spółki.

Nasza firma oprócz pomocy w zakładaniu spółek pomaga również aktualizować ich zmiany w Krajowym Rejestrze Sądowym. Oferowana przez nas usługa jest kompleksowa ? sporządzamy wniosek zmian z załącznikami i piszemy tekst jednolity umowy spółki. Po złożeniu dokumentów w sądzie monitorujemy zmiany.Skontaktuj się z nami już teraz!


Telefon: +12 376 71 64

e-mail: s24@s24.org.pl