S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Zmiany w procedurze zakładania spółki w S24

Czy planowane zmiany w procedurze zakładania spółki w S24 utrudnią zakładanie firmy? Będą to zmiany, które istotnie wpłyną na zdalną rejestrację spółki? Dla osób, które nie posiadają kwalifikowanego podpisu elektronicznego z pewnością zmiany mogą przynieść zarówno dodatkowe koszty, jak i obowiązki.

W tym roku mogą zostać wprowadzone nowe przepisy, które będą obligować przedsiębiorców podejmujących się założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością do posługiwania się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem e-PUAP. Obecnie ten projekt jest na etapie rządowego procesu legislacyjnego, jednak warto przygotować się na to, że zmiany mogą zacząć obowiązywać. Założenia tego epodpisu jest kosztowne oraz czasochłonne. Czy warto czekać z rejestracją spółki?

Bezpiecznym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na założenie własnej firmy już teraz. Nie ma co ryzykować, że zmiany w procedurze zakładania spółki w S24 zniechęcą Państwa do rozpoczęcia prowadzenia własnego biznesu. Zachęcamy do powierzenia całego procesu rejestracji w nasze ręce. Dopełnimy wszystkich formalności, aby mogli Państwo prowadzić firmę w kilka dni. Zapraszamy!