S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.

POMOC W REJESTRACJI FUNDACJI ONLINE

Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć fundację online. Przeprowadzamy procedurę rejestracji fundacji w imieniu klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ, ABY POZNAĆ OFERTĘ: 12 376 71 64


Zmiana PKD spółki w KRS

Przedmiot działalności spółki określają kody Polskiej Klasyfikacji Działalności. Kody te są usystematyzowanym zbiorem z podziałem na grupy, sekcje, klasy oraz podklasy. Każda jednostka w tym firmy muszą w momencie rejestracji określać branżę w której będą działać. Spółki wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego również zobowiązane są do określenia przewodniego kodu oraz wskazania kodów dodatkowych. Czy możliwa jest Zmiana PKD spółki w KRS? Oczywiście, można tego dokonać w każdym momencie, jeśli jest to konieczne.

Zmiana PKD spółki w KRS jak dokonać aktualizacji?

Aktualizacja kodów PKD spółki w Krajowym Rejestrze sądowym można dokonać w systemie s24, jeśli spółka była w nim zakładana pod warunkiem, iż nie dokonywano w niej zmian poza systemem s24. W zależności czy zmienia się główny kod działalności czy kody dodatkowe proces będzie składał się z niego innych czynności i dokumentów.


Zachęcamy do lektury innych wpisów:
Rejestracja spółki online
Koszt rejestracji spółki z o.o.
Ominięcie składki zdrowotnej w spółce z o.o.


Spółki z o.o. zakładane w formie tradycyjnej ? ich umowa zawierana była w Kancelarii Notarialnej lub spółki zakładane elektronicznie w s24 które dokonywały notarialnych zmian w swojej umowie mogą sporządzić wniosek zmian do KRS zawierający aktualizację kodów PKD firmy i złożyć go wraz z wymaganymi załącznikami poprzez stronę Portalu Rejestrów Sądowych.
Dla przypomnienia, po zmianach cyfryzacyjnych Krajowego Rejestru Sądowego wszelkie dokumenty składane do sądu muszą być w formie elektronicznej ? dokumenty w wersji papierowej nie są już przyjmowane.

Zmiana PKD spółki w KRS skorzystaj z naszej pomocy

Oferujemy pomoc w dokonaniu aktualizacji zmian kodów w KRS. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, aby poznać szczegóły przygotowanej oferty.Skontaktuj się z nami już teraz!


Telefon: +12 376 71 64

e-mail: s24@s24.org.pl